Doświadczenie

Jako Komornik Sądowy, magister obojga praw, a także adwokat – niewykonujący zawodu – posiadam szerokie doświadczenie z zakresu cywilnego, prawa spadkowego i rodzinnego, a przede wszystkim prawa egzekucyjnego, nabytego w trakcie aplikacji komorniczej oraz asesury, a także jako Komornik Sądowy powołany do tej służby przez Ministra Sprawiedliwości w 2011 roku.

Niemal od zawsze żywo interesowałem się i czynnie uczestniczyłem w życiu samorządu komorniczego, pełniąc przez 5 lat funkcję Rzecznika Prasowego Izby Komorniczej w Lublinie, a także będąc członkiem Rady Izby.

Nie jest mi także obojętne wykształcenie przyszłej kadry komorniczej, bowiem od kilku lat staram się w jak najlepszy sposób przekazywać wiedzę i dzielić się doświadczeniem z aplikantami komorniczymi dla których mam zaszczyt i przyjemność prowadzić szkolenia.

Swoją postawą i zachowaniem nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym staram się pokazywać i przede wszystkim tłumaczyć na czym polega praca komornika, jak ważna jest to funkcja dla wymiaru sprawiedliwości i dla sprawnego funkcjonowania państwa.

Pracownicy mojej kancelarii dokształcają się na bieżąco, podnosząc swoje kwalifikacje, a także zapoznając się z nowymi rozwiązaniami informatycznymi, które umożliwiają prawidłowe i sprawne podejmowanie działań.

Zadzwoń do nas